deloitte assessment day - header

Θεσσαλονίκη, 15 Απριλίου 2019

Τα Προγράμματα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, το Institute of Chartered Accountants of England and Wales (ICAEW) και η Ελεγκτική Εταιρία Deloitte, διοργάνωσαν παρουσίαση και Assessment Day με σκοπό την επιλογή φοιτητών στο πρόγραμμα πρακτικής άσκησης της ελεγκτικής εταιρίας Deloitte.

Στην παρουσίαση έλαβαν μέρος, οι κκ. Χρήστος Ι. Νεγκάκης, Καθηγητής, Κοσμήτορας της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων και Διευθυντής των ΠΜΣ του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ο κ. Davide Venditti, Director, Deloitte, ο κ. Αντώνιος Μάρκου, Audit Partner, Deloitte και η κ. Χριστιάνα Διόλα, Head of Cyprus & Greece of ICAEW.

Comments are closed.